Saturday 30 April 2016

League Division Three

10:30
AC Southside
  • David Arrames 0'
  • David Arrames 0'
  • Dan Parkinson 0'
  • Dan Parkinson 0'
  • Dan Parkinson 0'
  • Andy Potts 0'
  • Sam Hill 0'
  • Dan Parkinson 0'
8 - 1 Full time
Beighton Magpies
10:30
Sheffield Sparta
  • Eddie Brown 0'
  • George Rudd 0'
2 - 2 Full time
Swallownest Bethesda
  • Jack Trueman 0'
  • Matt Hibbert 0'

Tuesday 26 April 2016

League Division Three

10:30
Broomhill Pirates
3 - 5 Full time
Beighton Magpies
  • Ben Havenhand 0'
  • Tom Stratford 0'
  • Todd Catling 0'
  • Todd Catling 0'
  • Todd Catling 0'

Saturday 23 April 2016

League Division Three

10:30
Beighton Magpies
  • Shane McClune 0'
  • Ben Havenhand 0'
2 - 1 Full time
Swallownest Bethesda
10:30
Ecclesfield Eagles
  • Carl McDonald 0'
1 - 7 Full time
AC Southside
  • Dan Parkinson 0'
  • Ian Hoverd 0'
  • Andy Potts 0'
  • Marcus Lovatt 0'
  • Marcus Lovatt 0'
  • David Arrames 0'
  • David Arrames 0'
10:30
Langsett Pumas
  • Oliver Maltby 0'
1 - 6 Full time
Sheffield Sparta
  • George Rudd 0'
  • George Rudd 0'
  • Eddie Brown 0'
  • Eddie Brown 0'
  • Dave Cantrill 0'
  • Matt Grocutt 0'

Tuesday 19 April 2016

League Division Three

10:30
Beighton Magpies
3 - 5 Full time
Sheffield Sparta
  • George Rudd 0'
  • George Rudd 0'
  • Henry Bradshaw 0'
  • Sam Roberts 0'
  • Sam Roberts 0'
10:30
Broomhill Pirates
2 - 5 Full time
AC Southside
  • David Arrames 0'
  • David Arrames 0'
  • Matt Hills 0'
  • Marcus Lovatt 0'
  • Marcus Lovatt 0'

Saturday 16 April 2016

League Division Three

10:30
Swallownest Bethesda
7 - 3 Full time
Ecclesfield Eagles
  • Mark McDonald 0'
  • Carl McDonald 0'
  • Conal Gallagher 0'

Tuesday 12 April 2016

League Division Three

10:30
Beighton Magpies
  • Craig Meek 0'
1 - 3 Full time
Sheffield Bankers
  • Andrew Taylor 0'
  • Rich Baxter 0'
  • Rich Baxter 0'

Saturday 9 April 2016

League Division Three

10:30
Ecclesfield Eagles
  • Adam Stevens 0'
1 - 5 Full time
Sheffield Sparta
  • Dave Cantrill 0'
  • George Rudd 0'
  • George Rudd 0'
  • George Rudd 0'
  • Dave Cantrill 0'

Saturday 2 April 2016

League Division Three

10:30
AC Southside
  • David Arrames 0'
  • Alex Paramore 0'
  • David Arrames 0'
  • David Arrames 0'
4 - 0 Full time
Langsett Pumas
10:30
Beighton Magpies
  • Tom Stratford 0'
  • Chris Stratford 0'
  • Connor Bridgman 0'
  • Connor Bridgman 0'
4 - 4 Full time
Ecclesfield Eagles
  • Carl McDonald 0'
  • Ryan Mitchell 0'
  • Cam Dawson 0'
  • Conal Gallagher 0'
10:30
United 4 Communities FC
  • Brandon Bagley 0'
  • Rahail Riaz 0'
2 - 4 Full time
Sheffield Sparta
  • Mike Hibberd 0'
  • Eddie Brown 0'
  • Sam Roberts 0'
  • Sam Roberts 0'

Latest news

Challenge Cup Weekend
General Challenge Cup Weekend

It's the first weekend of the Challenge Cup Group Stages, here are the fixtures

Results Roundup and Upcoming Fixtures
General Results Roundup and Upcoming Fixtures

The first results are in!

The Weekend's Fixtures
General The Weekend's Fixtures

Fixtures for this weekend and website updates

Sheffield & District Fair Play League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe