Saturday 24 September 2016

League Division Three

10:30
Sheffield Union Firsts
0 - 2 Full time
Sheffield Bankers
  • Richard Baxter 0'
  • Matthew Taylor 0'

Saturday 17 September 2016

League Division Three

10:30
Ecclesfield Eagles
  • Joseph Hibbert 0'
  • Jack Newton 0'
  • Jack Newton 0'
3 - 1 Full time
Sheffield Bankers
  • Richard Baxter 0'
10:30
Langsett Pumas
  • Sam Whittaker 0'
  • Sam Whittaker 0'
  • Sam Whittaker 0'
  • Oliver Maltby 0'
  • Andrew Swift 0'
5 - 5 Full time
Swallownest Bethesda B
  • Dale Hill 0'
  • Carl Stoner 0' (Sent Off)
  • Tom Parsons 0'
  • Billy Thompson 0'
  • Richard Hamilton 0'
  • Dale Hill 0'
10:30
New Bohemians
  • Matthew Harrison 0'
  • Naz Koriba 0'
  • Jordan Mitchell 0'
  • Jack Cooke 0'
  • Joe Catling 0'
  • Joe Catling 0'
  • Ryan Phillips 0'
7 - 3 Full time
Kings Athletic
  • Dean Elliott 0'
  • Dean Elliott 0'
  • Dean Elliott 0'
10:30
Swallownest Bethesda
  • Andy Saynor 0'
  • Andy Saynor 0'
  • Adam Kennedy 0'
  • Adam Kennedy 0'
4 - 4 Full time
Boundary Academy

Saturday 10 September 2016

League Division Three

10:30
Boundary Academy
  • Joe Froggatt 0'
1 - 1 Full time
Ecclesfield Eagles
  • Jack Newton 0'
10:30
Kings Athletic
  • Matty Parker 0'
  • Martin Edwards 0'
  • Dean Elliott 0'
  • Dean Elliott 0'
  • Dean Elliott 0'
  • Dean Elliott 0'
6 - 2 Full time
Langsett Pumas
  • Greg Lant 0'
  • Sam Whittaker 0'
10:30
Millhouses FC
  • Pete Gilson 0'
  • Gavin Sambrook 0'
2 - 3 Full time
Swallownest Bethesda B
  • Chris Wood 0'
  • Bradley Thompson 0'
  • Rick Watson 0' (Pen)
10:30
Swallownest Bethesda
  • Luke Hardaker 0'
  • Adam Kennedy 0'
  • Adam Kennedy 0'
  • Adam Kennedy 0'
4 - 0 Full time
Sheffield Bankers

Saturday 3 September 2016

League Division Three

10:30
Langsett Pumas
  • Sam Whittaker 0'
  • Oliver Maltby 0'
  • Oliver Maltby 0'
3 - 5 Full time
Swallownest Bethesda
  • Joe Trueman 0'
  • Adam Kennedy 0'
  • Adam Kennedy 0'
  • Robert Etherton 0'
  • Robert Etherton 0'
Att. 3
Millhouses FC
  • Scott Oxley 0'
  • Remy Williams 0'
  • Adam Blackburn 0'
3 - 2 Full time
Sheffield Bankers
  • Matthew Fletcher 0'
  • Richard Baxter 0'
10:30
Swallownest Bethesda B
  • Billy Thompson 0'
  • Bradley Thompson 0'
  • Dale Hill 0'
3 - 2 Full time
Kings Athletic
  • Dean Elliott 0'
  • Rich Jones 0'

Latest news

Challenge Cup Weekend
General Challenge Cup Weekend

It's the first weekend of the Challenge Cup Group Stages, here are the fixtures

Results Roundup and Upcoming Fixtures
General Results Roundup and Upcoming Fixtures

The first results are in!

The Weekend's Fixtures
General The Weekend's Fixtures

Fixtures for this weekend and website updates

Sheffield & District Fair Play League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe